Ne Aramıştınız?

KATILIMCILAR

Neden Katılmalısınız?

Sizlere “Corporate Stars Zirve 2022” ile, Türkiye’nin en üretken firmaları ile 4 gün boyunca yoğun bir iletişim kurma ve ürün ve hizmetlerinizi tanıtma imkanı sunuyoruz.
Gelin bu büyük gücün parçası olun.

Yeni bakış açıları.

Uzman konuşmacılar, 2022 trendleri, tecrübeler, markaların başarı hikayeleri ile dolu saatler de yaratıcı fikirlerle dolu paylaşımlar.

B2B görüşmeler ile iş geliştirme imkanları.

Katılımcılar, B2B görüşmeler için organizasyon öncesi uygulama ile randevularını alıp istedikleri marka ve kişilerle özel toplantılarını gerçekleştirme imkanı bulabilecektir. Bu yönüyle iş ve yakın ilişki inşasına imkan verir.

Market Place’da tanıtımlarının yapacak Türkiye’nin en iyi markaları.

Markaların Kongre toplantı organizasyonları için hizmet verecek Türkiye’nin alanında en iyi hizmet tedarikçi markaları Market Place’da stantlarında yerlerini alıyor. Böylece katılımcılar son teknolojiler, yenilikler, alternatif etkinlik unsurları ve bunları sunan şirket yetkilileri ile birebir iletişim şansı yakalayabilmektedir.

Tematik geceler, muhteşem gala ile sosyal bir platform.

Her gece farklı bir etkinliğe sahne olacak “Corporate Stars Zirve 2022” sosyal bir platform oluşturuyor. Farklı konsept ve temalarda alanında uzman isimlerce tasarlanan geceler, ilham veren fikirleri bir araya getiriyor.

Yeni iş bağlantıları kurma, geliştirme şansı.

“Corporate Stars Zirve 2022” iş bağlantıları kurma yeni projeler üzerinde konuşabilmek için üç gün boyunca bulunmaz fırsatlar sunmaktadır.

Büyük bir iş potansiyeli.

“Corporate Stars Zirve 2022”, Türkiye’nin Şirket geceleme sayılarında Türkiye’nin en üretken şirketlerini bir araya getirecektir. Bu çok büyük bir iş potansiyeli anlamına gelmektedir. Doğru ilişki yönetimi ile yaratılabilecek iş hacmi çok büyük olacaktır.

Nitelikli içerik, yeni bakış açıları.

İş dünyasının önde gelen isimlerinin gündeme ilişkin paylaşımları, tecrübe ve hikayeleri, güncel konular konuk ve konuşmacılar gibi nitelikli ve doyurucu içerik ile sayısız fırsatları birleştiriyor.

Yıldız markalarla buluşmak.

Türkiye’nin en iyi şirketlerinin üst düzey yetkilileri ile tanışma, marka ve hizmetlerini en iyi şekilde ifade etme şansı.

Kimler Katılıyor

Türkiye’nin yıldız markalarına ulaşmak ve iletişim kurmak isteyen,sosyal etkinlik planlamacıları, mekan tasarımcıları, ses ışık firmaları, kurumsal etkinlik uzmanları, beş yıldızlı oteller, tatil köyleri, havayolu şirketleri ve mekan temsilcileri ve tedarikçi kurumsal şirketler.

Ulaşım / Konaklama

Katılımcılar etkinlik boyunca Titanic Deluxe Golf Belek otelde 1 tek kişilik oda olarak organizasyonca ağırlanacaktır. Üzeri konaklama talepleri ayrıca görüşülerek bütçelendirilecektir. Ulaşım katılımcılara aittir.

Katılımcı Başvuru Formu
Adınız
Soyadınız
Mail Adresiniz
Telefon Numarası