Ne Aramıştınız?

Corporate Stars Zirve
Corporate Stars Zirve 2019 Kurumsal Seyahat ve Etkinlik Sektörü ile Türkiye’nin en iyi markalarını bir araya getirdi.

Türkiye’nin en çok etkinlik üreten lider markaları ile seyahat ve etkinlik sektörünün büyük buluşması Corporate Stars Zirve’nin ilki 15-18 Nisan tarihlerinde Antalya Rixos Sungate Otel’de gerçekleşti.

İş dünyasının lider marka ve isimlerini kurumsal seyahat ve etkinlik sektörünün paydaşları ile bir araya getiren ‘’Corporate Stars Zirve 2019’’a katılanlar Türkiye’nin yıldız markaları ile buluşma fırsatı bulurken, etkinlik ve MICE alanındaki yenilikleri keşfederek, markalarını tanıtma fırsatı yakaladılar.

İncelikle hazırlanmış zengin program içeriği ile 2020’de de buluşma merkezi olacak, Corporate Stars Zirve 2019, Kongre, toplantı, teşvik seyahatlerine yeni bakış açıları getirecek konuşmacıları, forum, panel ve B2B görüşmeleri ile doyumsuz bir iletişim deneyimini sunarken, ‘’Corporate Stars Zirve2019’’ katılımcılarına, sektörün en iyi etkinlik planlayıcılarının özenle tasarladığı sosyal geceleriyle de unutulmaz deneyimler yaşattı.

İş ve Sanat Dünyası’nın Yıldızları Corporate Stars Zirve 2019’da buluştu.

Corporate Stars Zirve 2019 davetlileri, yükselen trendler, yeni nesil pazarlama akımları, kişilerin başarı hikâyeleri, alanının duayen isimlerinden ve Türkiye’nin önde gelen markalarının temsilcilerinden dinleme fırsatı yakaladılar. 4 gün süren Corporate Stars Zirve 2019’da, ses getiren konuşmacıları ile yıldızlar geçidi yaşandı.

TC Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde, TC Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı uhdesinde ve İTÜ Kutup Araştırmaları Uyg-Ar eşgüdümünde yürütülmekte olan Türkiye’nin Antarktika’da Araştırma Üssü Kurulması Projesi ile ilgili Türkiye’nin Antarktika’ya Bilim Üssü Kurulması çalışma grubunun Koordinatörü, İTÜ Öğretim Üyesi Yüksel Demir’in Antarktika’ya olan yolculuğunu ve bilim üssü kurulma sürecini anlattığı Corporate Stars Zirve 2019, Meltem Acar Yücesoy’un moderatörlüğünde, birbirinden zengin içerikleriyle gerçekleşen panel ve söyleşileri ile  Türkiye’nin önde gelen isimlerini ağırladı. Zirve boyunca; Kagider Başkanı Sanem Oktar, İTÜ Öğretim Üyesi Yüksel Demir, FinReach GmbH Yönetici Ortağı Taner Akçok, Reengen CEO’su Şahin Çağlayan, Labrys Consulting Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Günal, Biletix CEO’su Kemal Erdine, Merlin Entertainment Legoland, MadameTussauds, Sea Life Grup Genel Müdürü Sarper Hilmi Suner, Akademisyen Prof. Dr. Emre Toros, İş ve Kültürel İnovasyon Tasarımcısı Canay Atalay, İsfanbul Tema Park Direktörü Tankut Tonger, Accenture Interactive Oyunlaştırma Yöneticisi Olcayto Cengiz, Gastro Felsefe akımının önderi Ayhan Cöner, sosyal medyada Squatgirl kullanıcı adıyla geniş kitlelere ulaşan Doris Hofer,JointIdea Kurucu Ortağı Eda Çarmıklı ve Marcus Lehto, PwC Türkiye İnsan Yönetimi & Organizasyon Direktörü Mert Emcan ve Holistik Yaşam Uzmanı Enerji Terapisti Yeliz Rüzgar konuşmacı olarak yer aldılar.

Zirve’de gerçekleşen söyleşi ve panellerin yanı sıra düzenlenen sosyal aktivite ve eğlenceli içerikler de büyük yankı uyandırdı. 16 Nisan’da gerçekleşecek zirve oturumlarının gecesinde ünlü yönetmen, senarist, oyuncu ve donanımı ile hikâye anlatıcılığında çığır açan Ezel Akay ‘’Ateş Başı Buluşmaları’’nda Corporate Stars Zirve 2019’da yerini aldı.  Türkiye’nin dünyaca ünlü Fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven Mobil Fotoğrafçılık Workshop çalışmasıyla Antalya kültür rotası üstünde fotoğraf çekim tekniklerini Corporate Stars Zirve 2019 katılımcılarına uygulamalı olarak deneyimlettirirken, projeleriyle öne çıkan sivil toplum kuruluşları; toplumsal farkındalık bilincinin oluşması için yürüttükleri gönüllü çalışmaları ile yerlerini alırken, sosyal sorumluluk konusunda başarılı işlere imza atan, Oyuncak Kardeşliği’nden Ümit Kavak, Onaranlar Kulübü’nden Doğukan Güngör, Adım Adım eş kurucusu Renay Onur ve son yıllarda sosyal medya üzerinden tüm Türkiye’ye yayılarak 7’den 70’e ihtiyaç sahibi herkesin yüreklerine dokunan AHBAP’ın kurucusu Türk Rock Müziğinin sevilen ismi Haluk Levent, AHBAP’ın dikkat çeken yükseliş hikayesini Zirve katılımcılarıyla paylaştı. 

Corporate Stars Zirve 2019 Rixos Sungate ev sahibliğinde unutulmaz deneyimler yaşattı.

“Corporate Stars Zirve 2019” Rixos Sungate ekibinin eşsiz servis, sunum ve misafir perverliği ile konuklarına unutulmaz bir deneyimi yaşattı.

Üç gün boyunca gündüzleri farklı etkinlikler ve mekanlarda ağırlanan misafirler Rixos Hotels ayrıcalıklarını yaşama imkanı buldular.