Ne Aramıştınız?

Corporate Stars Zirve
Corporate Stars Zirve 2022 Kurumsal seyahat ve etkinlik sektörü ile Türkiye’nin en iyi markalarını bir araya getiriyor.

Türkiye’nin en çok etkinlik üreten lider markaları ile seyahat ve etkinlik sektörünün büyük buluşması Corporate Stars Zirve’nin ikincisi 21-24 Kasım tarihlerinde Titanic Deluxe Golf Belek, Antalya'da gerçekleşecek.

İş dünyasının lider marka ve isimlerini kurumsal seyahat ve etkinlik sektörünün paydaşları ile bir araya getirecek olan Corporate Stars Zirve 2022'e katılanlar Türkiye’nin yıldız markaları ile buluşma fırsatı bulacak, etkinlik ve MICE alanındaki yenilikleri keşfederek, markalarını tanıtma fırsatı yakalacayaklar.

İncelikle hazırlanmış zengin program içeriği ile 2022’de de buluşma merkezi olacak, Corporate Stars Zirve 2022, kongre, toplantı, teşvik seyahatlerine yeni bakış açıları getirecek. Konuşmacıları, forum, panel ve B2B görüşmeleri ile doyumsuz bir iletişim deneyimini sunacak olan, Corporate Stars Zirve 2022 katılımcılarına, sektörün en iyi etkinlik planlayıcılarının özenle tasarladığı sosyal geceleriyle de unutulmaz deneyimler yaşatacak.

Corporate Stars Zirve 2022 Titanic Deluxe Golf Belek ev sahipliğinde unutulmaz deneyimler yaşatacak.

Corporate Stars Zirve 2022  ekibinin eşsiz servis, sunum ve misafir perverliği ile konuklarına unutulmaz bir deneyimi yaşatacak.

Üç gün boyunca gündüzleri farklı etkinlikler ve mekanlarda ağırlanan misafirler Titanic Hotels ayrıcalıklarını yaşama imkanı bulacaklar.