Ne Aramıştınız?

Corporate Stars Zirve Türkiye'nin En İyi Markalarının Büyük Buluşması!

Her yıl düzenlenen Corporate Stars Zirve ile Türkiye’nin yıldız markaları bir araya geliyor. Büyük bir sinerji, yeni ortaklıklar ve iş birliklerinin temelleri bu zirvede atılıyor.

Büyük Buluşmaya Hazır mısınız? 

“Corporate Stars Zirve 2019”
15-18 Nisan 2019

Corporate Stars Zirve 2019; bugüne kadar gerçekleşen en kapsamlı organizasyon olma özelliği ile, Türkiye’nin en iyi markalarının, etkinlik ve MICE alanındaki projeleri için alternatif arayışlarına çözüm bulabilecekleri bir platformdur. Sosyal etkinlik planlamacıları, mekan tasarımcıları, ses ışık firmaları, kurumsal etkinlik uzmanları, Beş yıldızlı oteller, tatil köyleri, havayolu şirketleri ve mekan temsilcileri için ise kendilerini ifade etme ve tanıtma imkanı sunan en etkili mecra. Medyanın önde gelen yazarları, yayıncılarını da buluşturacak olan, Corporate Stars Zirve 2019, dört gün boyunca sayısız keşfi, iş bağlantısı kurma imkanının bulunabileceği en etkili organizasyon olma özelliği ile alanında bir ilki gerçekleştiriyor.

Sektörlerinin önde gelen liderlerini buluşturan bir iş zirvesi. Forum ve paneller, konuşmacılar, özel olarak seçilmiş içerikler, alanında en iyi isimler tarafından planlanan muhteşem partiler, öğle yemekleri, akşam yemekleri ve etkinlikler yoğun etkileşim ve iletişim kurmak için sayısız fırsat. Corporate Stars yenilikçi fikirler ve ortaklıklar ile profesyonelleri, fikir liderlerini bir araya getirir. Türkiye’nin alanında en iyi markaları ve tedarikçileri arasında iletişim ağı oluşturur. Markalar arası kurulacak yeni iş birlikleri ile iş geliştirme, şirketlerin kurumsal organizasyonları için son trendlerin, mekanların, teknolojilerin, imkanların keşfi anlamına gelir.

Antalya’nın yıldızı Rixos Sungate’de, Türkiye’nin yıldızları buluşuyor.

“Corporate Stars Zirve 2019”

Rixos Sungate otelde gerçekleşecek olan “Corporate Stars Zirve 2019Türkiye’nin en büyük yıldız markalarının, CEO ve üst düzey yöneticilerini, etkinlik kapsamında ağırlayacaktır. Bu önemli kişilerle bire bir görüşme fırsatını yakalamak üzere, uluslararası otel, havayolu şirketi, etkinlik şirketi, ses ışık, organizasyon şirketi, mekan tasarımcıları, teknoloji devi en iyi marka ve tedarikçileri stantlarında yerini alacaktır.

Üç gün boyunca gündüzleri Kongre, Toplantı, teşvik gezilerine yeni bakış açıları geliştirecek, çeşitli forum, panel, B2B görüşmeler ve konferanslarda bir araya gelecek olan katılımcılar, akşamları ise eğlenceli tematik partilerde günün stresini ve yorgunluğunu atma şansı bulacaktır.

Önemli konuşmacıların çeşitli panel ve forumlarda sahne almasının dışında, basın temsilcileri, organizasyonu yerinde takip edeceklerdir.

Detaylar için tıklayınız.